4 Kişiye İsveç Masajı Hediye
Ana Sayfa / Özel Fırsatlar
4 Kişiye İsveç Masajı Hediye

Yarışma şartları

1. Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center @qualitasspaizmir ve Wyndham Grand İzmir Özdilek (@wyndhamizmir Instagram hesabında, 4 kişiye Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center’da İsveç masajı (50 dk.) hediyeli yarışma 21 Kasım 2022 Pazartesi tarihinde başlayıp, 28 Kasım 2022 Pazartesi günü 23:59’da sona erecektir. Kazananlar, 29 Kasım 2022 Salı günü gün içerisinde açıklanacaktır. Yarışma süresi Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center tarafından uzatılabilir. Kazananlar @qualitasspaizmir ve @wyndhamizmir Instagram hesaplarından duyurulacaktır.

2. Katılımcılar Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center @qualitasspaizmir ve Wyndham Grand İzmir Özdilek @wyndhamizmir Instagram hesaplarını takip eden ve postun yorum kısmına 3 arkadaşını etiketleyenler arasından seçilecektir.

3. Yarışmacıların, yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde belirlenen kurallara uymaları gerekmektedir. Yarışma sonucunda kazanan 4 kişiye İsveç masajı (50 dk.) hediyesi verilecektir.

Masaj tarihinden en az 3 gün öncesinde rezervasyon yapılması gereklidir. Rezervasyon SPA merkezinin müsaitliğine göre kabul edilir.
Misafirlerin sunulan hediye haricinde yapacağı ekstra harcamaları kendilerine aittir. Geçerlilik tarihi: 2022 yılı sonuna kadar hafta içinde geçerlidir.

4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılacaktır.

5. Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Instagram sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center sorumlu değildir.

6. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2. maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

7. Wyndham Grand İzmir Özdilek yarışma kurallarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8. Kazanan olarak açıklanan yarışmacıların 7 gün içerisinde Instagram özel mesaj yoluyla Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center ve Wyndham Grand İzmir Özdilek Instagram hesabı ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 7 gün sonunda iletişime geçmeyen asıl kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

9. Belirtilen son katılım tarihinden sonra gerçekleştirilecek olan katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

10. Yarışma sonucu elde edilecek ödül, başka bir kampanya, promosyon, ödül ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

11. Ödülü kazanan katılımcılar, Instagram üzerinden Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center hesabı aracılığıyla iletişime geçecektir. Kazananlar listesinde olmasına rağmen yarışmaya katıldığı Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center ve Wyndham Grand İzmir Özdilek sosyal medya hesaplarını takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center sorumlu tutulamaz.

12. Wyndham Grand İzmir Özdilek bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve aktivite şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, yarışma şartlarını okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar.

13. Birden fazla yorum yapan kişilerin kazanma şansı artmayacaktır.

HEDİYE DETAYI

İsveç Masajı (50 dakika)

Aromatik yağlarla tüm vücuda uygulanan bir masaj olup kişinin günün yorgunluğunu ve stresini geride bırakacağı harika bir deneyimdir.

Ayrıca talihlilere randevu saatinden 1 saat önce SPA merkezine gelerek termal havuz, saunalar ve kapalı havuzdan faydalanma imkânı sunulmaktadır.

Hakkımızda | Genel Bilgi | Kalite ve Çevre Politikası | Değerlendirme Anketi | Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız | İnsan KaynaklarıAndroid ve IOS Uygulamalarımız Yayında!

Android AppStore

Wyndham
Özdilek Holding