Masaj Alternatifleri  
Ana Sayfa / Bakım ve Masajlar
Masaj Alternatifleri

Qualitasspa | Masaj Alternatifleri

 

Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center  konuklarına  aromaterapik özelliğe sahip masaj alternatifleri sunmaktadır. Ilıtılmış saf zeytinyağı ile yapılan masajlarda tercihe göre aromatik öz yağlarla zenginleştirilmektedir.

 

Qualistik Masaj
60 dk - 90 dk

Özel tekniklerle yapılan, Bali masajı ve İsveç masajı manipülasyonlarının karışımı olan bu uygulama vücuda ve zihne dinginlik vermekte,  günün yorgunluğunu geride bırakmayı sağlamaktadır.

 

Anti Stres Masajı

40 dk

Özel uygulama odasında termal su ile yapılan geleneksel kese, yağlı masaj ve ardından yapılan köpük masajı sağlığına kavuşmak isteyenleri arındırıyor ve dinlendiriyor.

 

Qualitasspa Osmanlı Ritüeli

60 dk

Türk hamamında kese , aromalı yağlarla yapılan masaj ve köpüklü hamam sefasını içermektedir. Ölü deri tabakasının atılmasını, cildin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlar.
Gözenekleri açarak cildi yumuşatır ve kan dolaşımını hızlandırır.

 

İsveç Masajı

50 dk

Kaslar üzerinde öfleraj, petrisaj, friksiyon, ve vibrasyon teknikleri kullanılarak yapılan masaj ile vücuttaki gizli stresi uzaklaştırır, dolaşımı düzenler ve kas gerilimini azaltır.

 

Derin Baskı Masajı

40 dk

Sportif faaliyetler veya yoğun bir gün öncesi ya da sonrasında kişinin canlanmasını, dinçleşmesini sağlayarak yorgunluğunu gideren masaj ayrıca şişlikleri önlemek, kas gerilmesini azaltmak, esnekliği arttırmak ve sakatlıkları önlemek için uygulanır.

 

Sıcak Taş Masajı

50 dk

Önceden ısıtılarak hazırlanmış sıcak volkanik taşlar tüm vücuttaki "çakra" adı verilen enerji noktalarına yerleştirilir.

Taşların yardımıyla uygulanan masaj ile vücutta birikmiş olan negatif enerjinin atılması sağlanır.

Yoğun bir rahatlama ve dinginlik hissi yaratır.

 

Selülit Masajı

40 dk

Lenfatik sistemi uyaran ve harekete geçiren masaj, kan dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksik maddelerin dışarı atılmasını sağlayarak selülit oluşumunu azaltır, bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücudu enfeksiyonlardan korur.

 

Ayak Refleks Masajı

40 dk

İyileştirici etkiye sahip masaj olup vücudun tamamına etki eder.

Masaj tekniği ayak tabanında bulunan özel noktaların vücudun diğer organlarına doğrudan etki ettiği bilgisine dayandırılmıştır.

 

Baş ve Yüz Masajı

20 dk

Kan dolaşımını hızlandırarak cilde sağlıklı ve canlı bir ışıltı kazandırır.

Gergin kasları gevşetip yüzdeki yorgunluk ve güçsüzlük ifadesini siler.

Asabiyet, baş ağrısı ve bitkinliği gidererek dinginlik ve rahatlama sağlar.

 

Geleneksel Kese Köpük Masajı

30 dk - 40 dk

Türk hamamında yapılan geleneksel kese & köpük masajı zararlı toksinlerin vücuttan atımı sağlar, cilt ölü derilerden derinlemesine arınır ve ardından yapılan köpük masajı ile rahatlar.

Gözenekleri açılarak cilt canlılık ve parlaklık kazanır.

 

Bali Masajı

50 dk -30 dk

Geleneksel Bali tekniklerle ılık yağ ile yapılanve esnetme hareketleri ile başlayarak vücudu ve kasları rahatlatmaya yönelik dinlendirici etkisi olan bir masajdır.

 

Thai Masajı

120 dk - 60 dk

Geleneksel şifalı Tayland uygulamaları lif ve kasların gerdirilerek enerji akışının hızladırılması mantığı ile farklı bir çok rahatsızlığın giderilmesinde kullanılır.

Giyinik olarak yarı sert bir zeminde gerçekleşen masajda farklı germe, çekme, esnetme ve bası hareketi uygulanır.

Thai masajı yağsız olarak yapılmaktadır. Esnekliğinin artması, stresin azalması amaçlanır.

Masaj iç organları uyararak vücudun enerji sistemini dengelemektedir.

 

Balinese Shiatsu Masajı

60 dk

Parmak ve avuç içleri ile uygulanan masaj esnetme hareketleriyle zenginleştirilmiş olup uygulama sırasında terapist bedenin enerji kanalları takip ederek akımın dengelenmesini sağlar.
Balineese Shiatsu masajı yağsız yapılmaktadır. Teknik iğnesiz akupunktur olarak da tanımlanabilir.

Uzakdoğu'da asırlardır kullanılan bu iyileştirme yöntemi geleneksel Çin sağlık tekniklerinden uyarlanmış olup bel, boyun ağrıları, migren, eklem ve siyatik ağrıları, solunum ve sindirim problemleri gibi bir çok sağlık sorununda iyileştirici etkiler sağlar.

 

Altın Masajı

70 dk

Özel tekniklerle yapılan Bali, İsveç, Lomi Lomi ve refleksoloji masajlarının karışımı olan bu uygulama, vücuda ve zihne dinginlik verirken, özel Qualitasspa yağlarıyla da vücudun derinlerine kadar etki eder, günün yorgunluğunu geride bırakmaya yardımcı olur.


 

Hakkımızda | Genel Bilgi | Kalite ve Çevre Politikası | İnsan Kaynakları | Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamız
  • 9000
  • 10002
  • 22000
  • fuar

Android AppStore

Wyndham
Özdilek Holding